Kubálek
Přístav
Položka č.: 268941Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:43
olej, plátno, 27 x 37 cm, sign. PD Kubálek
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Přístav
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)