Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Bitva
Položka č.: 279004Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 16:04
litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Dítě
Položka č.: 279003Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:46
litografie, 1993, 11 x 14,6 cm, sign. PD Eva Natus - Šalamounová 1993, č. 19100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)