Adolf Oswald Erich

(1883-1946)

  • Adolf Oswald Erich

    (1883-1946)

    Na promenádě

    Položka č.: 278997

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:58

    litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)