Michaela Lesařová - Roubíčková
Položka č.: 279009Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:12
litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Česká krajina
Položka č.: 255560Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:22
lept, 1986, 38,6 x 27,4 cm, sign. PD Michaela 86, č. 2/20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 560 CZK (24 €)