Igor Grimmich
(1979)
Odjezd
Položka č.: 267581Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 17:25
olej, plátno, 50 x 50 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu