Honoré Daumier
(1808-1879)
Dopis
Položka č.: 268015Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:24
litografie, 25 x 21,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rakouský císař a Pruský král se rozhodli bojovat novými zbraněmi
Položka č.: 268014Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:23
litografie, 20 x 26,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Honoré Daumier
(1808-1879)
Klobouk
Položka č.: 268013Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:22
litografie, 21 x 26,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Odlitek
Položka č.: 268012Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:21
litografie, 24 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, přeložený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Typy a fyziognomie
Položka č.: 268011Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:20
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Complet ! ...
Položka č.: 268010Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:19
litografie, 23 x 27 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
Honoré Daumier
(1808-1879)
Učenec
Položka č.: 268009Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:18
litografie, 23,5 x 20 cm, nalepeno na polokartonu, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Honoré Daumier
(1808-1879)
Šok v Salóně
Položka č.: 268006Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 23 x 20,5 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské emoce
Položka č.: 268008Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:17
litografie, 24 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, lehce zašpiněný, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Světová výstava
Položka č.: 268005Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 24 x 21 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Nepříjemná situace
Položka č.: 268007Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:16
litografie, 23 x 21,5 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Přesvědčivý argument
Položka č.: 268002Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:14
litografie, 24 x 20 cm, volný list, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rozmluva
Položka č.: 268004Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:13
litografie, 25,5 x 19,5 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Lidé, jejichž zrak je jen málo potěšen sluncem
Položka č.: 268003Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:12
litografie, 22,5 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Svede ji, nebo nesvede?
Položka č.: 268000Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:09
litografie, 20 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
První cena za růst - Prusko
Položka č.: 267999Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:08
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
To, co Rusové nazývají strategickým hnutím
Položka č.: 267998Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:07
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Zábava, která nikdy nevyjde z módy
Položka č.: 267994Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:03
litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Petit Journal Pour Rire, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Provazochodkyně
Položka č.: 267993Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:02
litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Journal Amusant, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Scéna z ateliéru
Položka č.: 267992Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:01
litografie, 26 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Jedlíci ústřic
Položka č.: 267991Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)