Josef Pitter

(1881-1925)

  • Josef Pitter

    (1881-1925)

    Venkovan na oslu

    No.: 94

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 1914, 57 x 31 cm, sign. PD JosPitter, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Josef Pitter

    (1881-1925)

    Stará zvonička kláštera ve Svoge

    No.: 95

    litografie, 1915, 30,5 x 23 cm, sign. PD Jos. Pitter, při okrajích pokrčený, potrhaný, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Josef Pitter

    (1881-1925)

    Ulice v Jantra v Trnovu

    No.: 96

    litografie, 1912, 27 x 17,5 cm, LD značeno na kameni JP, při okrajích zašpiněný papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Josef Pitter

    (1881-1925)

    Bospor

    No.: 97

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    litografie, 1914, 34 x 54 cm, PD značeno na kameni JP., při okrajích zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

  • Josef Pitter

    (1881-1925)

    Ulice zlatníků v Sofii

    No.: 98

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    měkký kryt, 1910, 24,9 x 26,5 cm, PD značeno v desce JP, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Josef Pitter

    (1881-1925)

    Hagia Sofia

    No.: 99

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    lept, akvatinta, 1914, 33,8 x 39,8 cm, sign. PD Jos. Pitter 1914, na papíře drobné skvrny, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Josef Pitter

    (1881-1925)

    Zima v Praze

    No.: 100

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    litografie, 36,7 x 47,5 cm, sign. PD JPitter, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Josef Pitter

    (1881-1925)

    Stařičký kostel sv. Vikola v Sofii

    No.: 101

    Auction price: 6.500 CZK (271 €)

    akvarel, papír, 1913, 23 x 38 cm, sign. PD Jos. Pitter 1913, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.500 CZK (271 €)