Josef Pitter
(1881-1925)
Venkovan na oslu
No.: 94Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Termination of first bid: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 1914, 57 x 31 cm, sign. PD JosPitter, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Josef Pitter
(1881-1925)
Stará zvonička kláštera ve Svoge
No.: 95Auction price: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 1915, 30,5 x 23 cm, sign. PD Jos. Pitter, při okrajích pokrčený, potrhaný, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Josef Pitter
(1881-1925)
Ulice v Jantra v Trnovu
No.: 96Auction price: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 1912, 27 x 17,5 cm, LD značeno na kameni JP, při okrajích zašpiněný papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Josef Pitter
(1881-1925)
Bospor
No.: 97Auction price: 2.900 CZK (121 €)
litografie, 1914, 34 x 54 cm, PD značeno na kameni JP., při okrajích zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Josef Pitter
(1881-1925)
Ulice zlatníků v Sofii
No.: 98Auction price: 3.500 CZK (146 €)
měkký kryt, 1910, 24,9 x 26,5 cm, PD značeno v desce JP, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Josef Pitter
(1881-1925)
Hagia Sofia
No.: 99Auction price: 4.500 CZK (188 €)
lept, akvatinta, 1914, 33,8 x 39,8 cm, sign. PD Jos. Pitter 1914, na papíře drobné skvrny, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Josef Pitter
(1881-1925)
Zima v Praze
No.: 100Auction price: 3.200 CZK (134 €)
litografie, 36,7 x 47,5 cm, sign. PD JPitter, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Josef Pitter
(1881-1925)
Stařičký kostel sv. Vikola v Sofii
No.: 101Auction price: 6.500 CZK (271 €)
akvarel, papír, 1913, 23 x 38 cm, sign. PD Jos. Pitter 1913, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 6.500 CZK (271 €)