Tereza Kučerová

(1964)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Obličej

    No.: 589

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 13:31

    litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, PD monogr. v kameni TK, levý dolní roh lehce pokrčen, v levém horním rohu lehce ušpiněno po obtisknuté barvě, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Růst

    No.: 590

    Auction price: 2.400 CZK (100 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 13:32

    litografie, 53,5 x 42,8 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.400 CZK (100 €)