Tereza Kučerová
(1964)
Obličej
No.: 589Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:31
litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, PD monogr. v kameni TK, levý dolní roh lehce pokrčen, v levém horním rohu lehce ušpiněno po obtisknuté barvě, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Růst
No.: 590Auction price: 2.400 CZK (100 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:32
litografie, 53,5 x 42,8 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.400 CZK (100 €)