Ondřej Coufal
(1979)malíř; zabývá se figurální malbou a kresbou; hojné studijní cesty - Rakousko, Itálie, Španělsko, Turecko, Damašek ad.; ilustroval několik knih - např. O člověku Timotej (E. Groch, 1992), Satyriáda (S. Karasová, 1994); kresby uveřejňovány časopisecky (Iniciály, Prostor, Reflex, Analogon aj.); je zastoupen v Gallery Anya Tish, Houston, USA a v soukromých sbírkách u nás i New Yorku (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Ondřej Coufal
(1979)
Ryby
Položka č.: 430Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:52
olej, plátno, 2022, 63 x 60 cm, sign. PD O. Coufal 22, klínový rám, na pár místech na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)