Ondřej Coufal
(1979)
Ryby
No.: 430Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:52
olej, plátno, 2022, 63 x 60 cm, sign. PD O. Coufal 22, klínový rám, na pár místech na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)