Josef Zeman
(1893-?)
Krajina u rybníka
No.: 928Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:10
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštíplý dřevěn podklad, disciple of Prof. F. Engelmüller
Current price: 500 CZK (21 €)