Luboš Vetengl
(1988)
Odpoledne na Olšanech
Položka č.: 910Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:52
olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem nikdy před tím nebyl. Po určité době návštěva tohoto místa ve…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)