Luboš Vetengl

(1988)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Vězeňská koupelna

    Položka č.: 247553

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 18:18

    litografie, 2013, 36 x 50,5 cm, sign. PD Vetengl 2013, č. /16, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)