Igor Grimmich
(1979)
Hnědý hřbitov
No.: 83Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2024, 40 x 50 cm, sign. vzadu Igor Grimmich, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnutím perspektivy a …
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)