• Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Položka č.: 2158

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:32

    linoryt, 1999, 20 x 14 cm, sign. PD M. Houra 99, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Propojení

    Položka č.: 2159

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:33

    linoryt, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Houra 76, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alex Vladimír Hrska

    (1890-1954)

    Položka č.: 2160

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:34

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Cesta ke kostelu

    Položka č.: 2161

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:35

    litografie, 9,9 x 15 cm, sign. PD Chudomel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Postava v krajině

    Položka č.: 2162

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:36

    litografie, 9,5 x 15 cm, sign. PD Chudomel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 2163

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:37

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • M. Kahn

    Dívka se srdci

    Položka č.: 2164

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:38

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Květiny

    Položka č.: 2165

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:39

    litografie, 12,5 x 12,4 cm, sign. DU V. Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Kašpar

    Položka č.: 2166

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:40

    linoryt, 9 x 8 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Kavan

    Obličej

    Položka č.: 2167

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:41

    litografie, 10 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan, rám, č. 58/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex Libris Ženka Vizinová

    Položka č.: 2168

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:42

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex Libris Nely van de Weerd de Haas

    Položka č.: 2169

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:43

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex Libris Marta Krátká

    Položka č.: 2170

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:44

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex Libris Müllenhoff

    Položka č.: 2171

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:45

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Růže

    Položka č.: 2172

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:46

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Sweets

    Položka č.: 2173

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:47

    lept, 1981, 8,5 x 11,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová- Roubíčková, č. 43/60, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Pískovna

    Položka č.: 2174

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:48

    litografie, 1963, 15 x 21 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Rastislav Michal

    (1936-2022)

    Jablka na stole

    Položka č.: 2175

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:49

    kolorovaná litografie, 18,5 x 9,5 cm, sign. PD Michal, lehce pokrčený a dole politý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Dechovka

    Položka č.: 2176

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:50

    dřevoryt, 15,4 x 22,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Im weg

    Položka č.: 2177

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:51

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    David a Goliáš

    Položka č.: 2178

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:52

    linoryt, 10,2 x 7,8 cm, sign. LD, autorský tisk, ušpiněný, potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Mladý muž

    Položka č.: 2179

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:53

    litografie, 16,2 x 8,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Přístav pohádkových bárek

    Položka č.: 2180

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:54

    dřevoryt, 1980, 15,1 x 12,6 cm, sign. DU M. Nováček, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Oberthor

    Novoročenky

    Položka č.: 2181

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:55

    2x litografie, 1955, 14,5 x 20/ 14,5 x 20,5 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, dvě litografie v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Selské baroko

    Položka č.: 2182

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:56

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Inge Popelková

    Položka č.: 2183

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:57

    linoryt, 1981, 17,4 x 8 cm, sign. PD Inge Popelková 1981, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Z knih pravěku - Prof. Jiří Siblík

    Položka č.: 2184

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:58

    dřevoryt, 1961, 9 x 9 cm, sign. DU Přibyl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Julie Raslová

    Socha v zahradě

    Položka č.: 2185

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:59

    serigrafie, 20 x 11,2 cm, sign. PD Julie Raslová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927)

    Postava

    Položka č.: 2186

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:00

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 2187

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:01

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)