Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Odpočívající Kudlanka

    Položka č.: 251618

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 16:19

    akryl, lepenka, 1976, 21 x 41 cm, sign. vzadu Načeradský 14. 12. 76, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Jiří Načeradský

    Dialog kudlanek

    Položka č.: 251619

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 16:20

    tempera, tuš, lepenka, 1978, 29 x 30 cm, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Galaktický stroj

    Položka č.: 251620

    Plánované ukončení: 17. 02. 2021 16:21

    akryl, plátno, 1981, 22 x 44 cm, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 252041

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:42

    olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. PD Načeradský, rám, Načeradského kudlanky se staly od poloviny sedmdesátých let poznávacím znamením malířovy tvorby a nejvyhledávanějším námětem mezi sběrateli. Autorův oblíbený slogan, že žena je silnější pohlaví, můžeme v nabízeném obraze číst velmi přesvědči…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Jiří Načeradský

    Lvice

    Položka č.: 252042

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 16:43

    akvarel, tuš, papír, 1993, 84 x 59 cm, sign. PD Načeradský 93, pasparta, rám, malíř Načeradský se proslavil zobrazováním žen jako kudlanek, krutých představitelek zvířecí říše s lidskými rysy. Nabízená položka je naopak ukázkou pozitivního přístupu k zobrazení v umění již tisíce let využívaného námě…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)