Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Vítání

    Položka č.: 224344

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:10

    litografie, 2010, 32 x 43 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 244898

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 21:00

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    Položka č.: 244899

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 21:02

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Nahá žena

    Položka č.: 255628

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:33

    tempera, papír, 1990, 71 x 48 cm, sign. PD Načeradský 1990, rám, při okrajích zvlněný papír, při pravém okraji poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Čtyři muži

    Položka č.: 255629

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:34

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 255630

    Vyvolávací cena: 105.000 CZK (4.200 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:35

    olej, plátno, 2010, 81 x 100 cm, sign. LD Načeradský, typické vtipné dílo z ruky jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s iron…

    Aktuální cena: 105.000 CZK (4.200 €)

  • Jiří Načeradský

    Marťané

    Položka č.: 255631

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:36

    kvaš, tuš, papír, 1978, 58 x 41 cm, sign. PD Načeradský 78, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jiří Načeradský

    Zděšení

    Položka č.: 255779

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 16:04

    litografie, 2010, 32,4 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 255780

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 16:05

    litografie, 2009, 34,5 x 45,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 255781

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 16:06

    litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    V pohybu

    Položka č.: 255782

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 16:07

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Načeradský

    Hlavy

    Položka č.: 255783

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 16:08

    litografie, 2009, 55,5 x 81 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)