Jiří Kolář

(1914-2002)

SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Art Zanders ´80

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    tisk, 49,5 x 134 cm, katalog k výstavě Art Zanders ´80, list s textem a příloha od Jiřího Koláře, další přílohy chybí, vydal: Zander Feinpapier AG, Bergisch Gladbach, 1980, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    Položka č.: 19701

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    narativní koláž, 1995, 40 x 30 cm, PD monogr. JK 95, vzadu signováno J Kolář 97. Od 60. let se Jiří Kolář soustředil na metodu koláže a rozvíjel v ní nové originální postupy. Mezi ně patří také narativní koláž, ve které se uplatňuje změna kontextu a významu zobrazované skutečnosti. V tomto případě o…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    nahoru a dolů hloubkové básně

    Položka č.: 251034

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 14:49

    bibliofilie, 13 prořezávaných typogramů a podpis na titulu J. Kolář, doslov J. Hlaváček, vydal Torst, Praha 1991, ex. 300, volné listy v plátěných deskách, papír Zanders Ikonofix mat, velmi dobry stav, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    R. - J. Moulin Aragon: Jiří Kolář

    Položka č.: 251035

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 14:50

    bibliofilie, podpis JK na titulu, ilustrace, vyobrazení objektů, koláží, typografických básní, rozhovory a biografie J. Koláře, edice Bibli Opus, vydal Georges Fall, Paříž 1973, brož., 61s., zašpiněná a lehce poškozená vazba , Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupi…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Hommage a Van Gogh

    Položka č.: 251036

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 14:51

    katalog, podpis JK na titulu, vyobrazení koláží, text a biografie J. Koláře, Stichting van Gogh, 1990, brož., 24s., lehce zašpiněná obálka, stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Pocta Boženě Němcové

    Položka č.: 251051

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 15:06

    kalendář, měsíční trhací kalendář na rok 1997, sestávající z třinácti pohlednic J. Koláře z cyklu Hommage a Božena Němcová, vydala Gallery, Praha 1996,výborný stav, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook