Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Ian McWan: Psychopolis a jiné povídky

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, sign. bar. litografie ve frontispisu M. Rittstein, vyd. Volvox Globator a KGB, Praha, 1997, ex. 32/100 na papíře Antik, pův. plkž. vazba s ochr. pouzdrem, 129s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 231922

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:24

    litografie, 2000, 28 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 8/100, soupis Hédervári č. 87, ohnutý levý horní roh, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Michael Rittstein

    Bilance

    Položka č.: 231924

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:25

    sítotisk, 1987, 29,5 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 87, č. 15/30, soupis Hédervári č. 86, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michael Rittstein

    Spolu

    Položka č.: 231929

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 19:26

    sítotisk, 1980, 17 x 21,5 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 4/35, soupis Hédervári č. 36, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Lahkým krokom

    Položka č.: 249510

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 21:02

    tisk, plakát, formát A2 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 255652

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:57

  • Michael Rittstein

    Dva hrnky

    Položka č.: 255653

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:58

    litografie, 1995, 43 x 54 cm, sign. PD M. Rittstein 95, č. 34/80, soupis Hédervári č. 100, vpravo nahoře lehce natrhlý papír, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 255654

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 13:59

    litografie , 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 7/40, vpravo dole lehce natržený papír, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Michael Rittstein

    Záchod (dveře)

    Položka č.: 255655

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 14:00

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Michael Rittstein

    Levitace v kuchyni

    Položka č.: 255656

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 14:01