Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Mírná tolerance

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 82.000 CZK (3.280 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:00

    akryl, plátno, 2016, 50 x 58,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2016, rám, na blindrámu autorsky název díla, nedávno proběhnuvší výstava prof. Michaela Rittsteina v Jízdárně Pražského hradu potvrdila autorovo mimořádné postavení na české výtvarné scéně. Jeho navýsost osobitý bravurní malířský přednes mu př…

    Aktuální cena: 82.000 CZK (3.280 €)

    Odhadní cena: 120 000 - 140 000 CZK

  • Michael Rittstein

    Sukno a lebka

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    akryl, asambláž, plátno, 1996, 35 x 40 cm, sign. PD Rittstein 96, sign. vzadu M. Rittstein 1996, rám, retrospektivní výstava prof. Michaela Rittsteina v Jízdárně Pražského hradu potvrdila autorovo mimořádné postavení na české výtvarné scéně. Jeho bravurní malířský přednes a nadčasové zachycení vztah…

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    Odhadní cena: 80 000 - 100 000 CZK

  • Michael Rittstein

    Lednice

    Položka č.: 19708

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kvaš, papír, 1992 -1993, 49 x 35 cm, VD M.Rittstein, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Michael Rittstein

    Lahkým krokom

    Položka č.: 249510

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:26

    tisk, plakát, formát A2 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Rittstein

    Hlava - srdce

    Položka č.: 224389

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:35

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Michael Rittstein

    Auto chodec

    Položka č.: 250002

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:03

    litografie, 1978, 30 x 40 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 13/45, soupis Hédervári č. 62, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Michael Rittstein

    Levitace v kuchyni

    Položka č.: 250003

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:04

    litografie, 1983, 58 x 43 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 9/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Michael Rittstein

    Chovatel křečka

    Položka č.: 250004

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:05

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 250005

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:06

    litografie, 1983, 43 x 63 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 39/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Michael Rittstein

    Záchod (dveře)

    Položka č.: 250006

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:07

    litografie, 1981, 49 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 6/35, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Michael Rittstein

    Devastace

    Položka č.: 250007

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:08

    litografie, 1982, 40 x 27 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 6/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci II.

    Položka č.: 250008

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:09

    litografie, 1982, 57,7 x 45,5 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 39/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Michael Rittstein

    Muž a žena

    Položka č.: 250009

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:10

    litografie, 1980, 39 x 54,2 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 48/65, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Čekárna

    Položka č.: 250010

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 16:11

    litografie, 1980, 39 x 54,5 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č.10/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes