Roman Trabura
Moře I
No.: 264Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Moře I