Roman Trabura

  • Roman Trabura

    Moře I

    No.: 264

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura

    Current price: 8.000 CZK (334 €)