Zuzana Skalníková

  • Zuzana Skalníková

    Strom s konvalinkami

    No.: 255408

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    Planned termination: 04. 07. 2024 14:50

    olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

    Estimate: k CZK