Knot
Položka č.: 270367Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:50
akvarel, papír, 1999, 24 x 18,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Půlnoční mše
Položka č.: 270362Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:45
akvarel, papír, 1995, 17,5 x 14 cm, sign. PD
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)
Svatý Lukáš
Položka č.: 270361Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:44
akvarel, papír, 1996, 22 x 15 cm, sign. PD
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)
Úzká cesta
Položka č.: 270358Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:41
akvarel, papír, 1992, 24 x 17 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Nový Jeruzalém
Položka č.: 270356Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:39
akvarel, papír, 1992, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Zmrtvýchvstání
Položka č.: 270355Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:38
akvarel, papír, 1991, 30 x 21 cm
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Přístav
Položka č.: 270331Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:14
akvarel, papír, 1988, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Vyznání
Položka č.: 270325Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:08
akvarel, papír, 1979, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Královská snoubenka Turandot
Položka č.: 270324Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:07
akvarel, papír, 1972, 9 x 8 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Počet života
Položka č.: 270321Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:04
akvarel, papír, 1995, 21 x 16 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Zvěstování
Položka č.: 270319Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:02
akvarel, papír, 1999, 22 x 15 cm, sign. PD
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)
Václav Junek
(1903-1976)
Veslice, Na vodě
Položka č.: 270312Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 14:55
akvarel, tuš, papír, 2 x 15 x 22 cm, 2 x kresba
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Václav Junek
(1903-1976)
Ex libris Jaroslava Veselského
Položka č.: 270304Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 14:47
litografie, 1974, 10,5 x 7 cm, sign. PD V. Junek 74
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Václav Junek
(1903-1976)
Čluny na břehu
Položka č.: 270300Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 14:43
litografie, 1975, 9 x 20 cm, sign. PD V. Junek 75, č. 60/180
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Junek
(1913-1976)
Rybičky
Položka č.: 270290Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 14:33
litografie, 19,5 x 10,5 cm, sign. PD V. Junek, č. 31/180, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Jiří Sozanský
Postava
Položka č.: 270103Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 15:43
lept, 1984, 5 x 3,5 cm, sign. PD Sozanský 84, č. 61/100, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris MUDr. Marie Klímková
Položka č.: 270102Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 15:41
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jan Zrzavý
Vánoce
Položka č.: 268594Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 15:07
ocelorytina, 7,5 x 6 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes …
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
Položka č.: 262564Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:37
linoryt, 12,1 x 9 cm, sign. PD VFlessig, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
Položka č.: 262563Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:35
fix, tužka, papír, 1936, 14,7 x 10 cm, sign. PD VFlessig 1936, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
Položka č.: 262562Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:33
lept, 9,8 x 8 cm, pohlednice, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
Položka č.: 262561Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:31
lept, 9,8 x 8 cm, PD značeno v desce VFleissig, pohlednice, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
Položka č.: 262560Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:29
lept, 9,8 x 8 cm, LD značeno v desce VFleissig, pohlednice, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vladimír Komárek
Tři kopce s plotem
Položka č.: 262356Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:17
suchá jehla, 14,8 x 11,3 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Před bouří
Položka č.: 260451Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:07
tužka, papír, 1944, 17 x 13 cm, sign. PD Fleissig 44, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Jaro na vesnici
Položka č.: 260450Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:05
tužka, běloba, papír, 1940, 14 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Jaro
Položka č.: 260449Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:03
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dana Puchnarová
Zrcadlení
Položka č.: 255407Vyvolávací cena: 290 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2023 15:39
litografie, 1986, 19 x 13,5 cm, sign. PD Puchnarová, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 290 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Dana Puchnarová
Artefakt
Položka č.: 255406Vyvolávací cena: 290 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2023 15:37
Aktuální cena: 290 CZK (13 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Hořec
Položka č.: 270090Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2023 15:09
mědirytina, 9,8 x 7,3 cm, sign. DU JVodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)