Vladimír Komárek

(1928-2002)

SEZNAM AUTORŮ

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Vila

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:40

    suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Objetí

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:39

    suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Tři čepice

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:47

    litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.350 CZK (57 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Konvolut drobných grafik (PF, Ex libris,...)

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:53

    7x grafický list, sign. vše, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Konvalinky

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:23

    dřevoryt, 1977, 21 x 15,5 cm, sign. DU V Komárek 77, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Židle

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:21

    suchá jehla, 1980, 22,5 x 14,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Akt

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:21

    suchá jehla, 14,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Ptáci

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:16

    suchá jehla, 1980, 22,5 x 11,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Okno

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:14

    tužka, papír, 21 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Maska

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:13

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 106/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Židle

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:01

    litografie, 16 x 8,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 159/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Zátiší s knihou a pohárem

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    olej, sololit, 39,5 x 60 cm, sign. DU V. Komárek, rám, dílo významného českého autora, který na sebe ve druhé polovině 20. století upozornil neopakovatelně poetickou atmosférou svých děl. Jeho doménou se stala zátiší a lyrické krajiny, nejčastěji pozorované zpoza okna, žák prof. K. Mináře na AVU v P…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Housle, Lampa, Pražský Hrad

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    3 x lept, 11,5 x 7,2; 11 x 7,5; 12,5 x 10 cm, sign. V. Komárek, č. 14/50; 10/100, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hrdličky (PF 1983)

    Položka č.: 654

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:45

    litografie, sign. PD V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Ruce

    Položka č.: 653

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:44

    litografie, 12 x 6 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Ruce za hlavou (PF)

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:43

    litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    P.F. 1983 Dr. Ivan Hrdina

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:38

    dřevořez, 1982, 9,2 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 3/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    PF 1982 Dr Ivan Hrdina

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:37

    dřevořez, 1981, 9,1 x 8,2 cm, sign. PD VKomárek, 7/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    PF 1995 Ludmila Bočková

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:36

    dřevoryt, 1994, 10, x 20 cm, sign DU V.Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Pamětní list k narozeninám Vladimíra Komárka

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, k sedmdesátým narozeninám Vladimíra Komárka vydal s jeho suchou jehlou v počtu sedmdesáti číslovaných výtisků Ivan Hrdina, č. 39/70, formát A4, grafika signována, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    K.H. Mácha: Máj

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 7x signovanými suchými jehlami, obálka reliéfní tisk V. Komárek, úprava L. Rusek, suché jehly vytiskl J. Mauler, vyd. PNP a Spolek českých bibliofilů, Praha 1981, ex. 170 , ruční velkolosinský papír, volné listy v pův. obálce, ochr. pouzdro, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof.…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hrušky

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    dřevoryt, 21,5 x 15 cm, sign. PD V. Komárek, č. 13/55, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Pole v zimě

    Položka č.: 282275

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:18

    suchá jehla, 10, 8 x 7, 7 cm, sign. PD V. Komárek, č. 40/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Housle

    Položka č.: 282276

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:17

    suchá jehla, 9, 8 x 6, 8 cm, sign. PD V. Komárek, č. 44/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Stromky

    Položka č.: 282277

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:16

    suchá jehla, 11, 7 x 7, 3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 41/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Bábovka

    Položka č.: 282278

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:15

    suchá jehla, 10, 3 x 7, 2 cm, sign. PD V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Brýle

    Položka č.: 282279

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:14

    suchá jehla, 11, 5 x 7, 4 cm, sign. PD V. Komárek, č. 40/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Předseda

    Položka č.: 282280

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:13

    suchá jehla, 11, 4 x 7, 4 cm, sign. PD V. Komárek, č. 17/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Kopec

    Položka č.: 282281

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:12

    suchá jehla, 12 x 7, 6 cm, sign. PD V. Komárek, č. 9/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Váza v okně

    Položka č.: 282282

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:11

    suchá jehla, 10, 4 x 7, 6 cm, sign. PD V. Komárek, č. 45/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook