Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Ludvík Kundera - Řeč na Hané

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 10:50

    bibliofilie, 21,5 x 15,5 cm, 1x sign. dřevoryt V. Komárek, vyd. Kostelec na Hané, 1991, podpis L. Kundera v tech. tiráži, 200 výtisků, volné listy v obálce, 10s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Dopis od Jiřího Voskovce

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:06

    bibliofilie, 21,5 x 15,5 cm, 1x sign. dřevoryt V. Komárek, reprint dopisu od J. Voskovce z roku 1977, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Jaroslav Seifert - U malíře Vladimíra Komárka

    Položka č.: 718

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 10:44

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Lampa

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.149 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    olej, plátno, 1995, 90 x 70 cm, sign. LD V. Komárek 95, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.149 €)

    Odhadní cena: 80 000 - 120 000 CZK

  • Vladimír Komárek

    Zelená váza

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    olej, plátno, 35 x 25 cm, sig. LD V. Komárek, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginace, kterou př…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK

  • Vladimír Komárek

    Srdce v okně

    Položka č.: 1090

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:16

    suchá jehla, 7,6 x 12,6 cm, sign. PD VKomárek, č. 119/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Hodiny (PF 1986 Věra a Vladimír Mikulovi)

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 17:40

    dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek , s básní Jaroslava Seiferta: Píseň o dětsví, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Ptáci v korunách stromů (PF 1989 Věra a Vladimír Mikulovi)

    Položka č.: 227

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 17:34

    dřevoryt, 10,8 x 7,3 cm, sign. DU VKomárek , s básní Jaroslava Seiferta: Je ticho v kraji, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Ježíš

    Položka č.: 1551

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:38

    suchá jehla, 31,5 x 16 cm, sign. DU VKomárek, č. 20/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Komárek

    Budík

    Položka č.: 1547

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:34

    suchá jehla, 7 x 4,8 cm, sign. PD VKomárek, č. 35/100, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Vladimír Komárek

    Dopis od J. Voskovce

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:47

    bibliofilie, 1x sign. dřevoryt V. Komárek, faksimile a tištěný přepis dopisu od J. Voskovce, bez nakl. údajů, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Jalovec s jalovicí

    Položka č.: 818

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:25

    bibliofilie, 2x sign. suchá jehla V. Komárek, na záložce uvedeno: milenci Jožky Pavlíka od V. Komárka, dva volné listy v pův. obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Paříž

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 8x sign. lept V. Komárek, vyšlo nákladem autora, Praha, 1987, edice 8x8 (řídí Jaroslav Černý), ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Vladimír Komárek

    Fr. Halas: Já se tam vrátím

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    bibliofilie, 4x sign. suchá jehla V. Komárek, k 30. výročí úmrtí F. Halase vyd. E. Gebauer, 1979, ex. 4/35, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Devatero řemesel

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    bibliofilie, 10x sign. lept (exlibris) a 1x lept na předních deskách V. Komárek, vyd. v Moravské Třebové, 1983, volné listy v pův. obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 3.100 CZK (115 €)

  • Vladimír Komárek

    Vyznání

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    bibliofilie, 3x sign. lept, 1x lept v tiráži a text V. Komárek, k 55. narozeninám V. Komárka připravili E. Gebauer a J. Mauler, Nedvěží, 1983, ex. 14/80, ruční papír, volné listy svázané nití, v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Pr…

  • Vladimír Komárek

    Nástěnné hodiny (PF 1990 Věra a Vladimír Mikulovi)

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 17:38

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek , s básní Jaroslava Seiferta: Píseň o kyvadle, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Lavice

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 17:33

    dřevoryt, 26,2 x 17,4 cm, sign. DU VKomárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vladimír Komárek

    Flétnista (PF 1999)

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 17:13

    litografie, 1998, 9,5 x 21 cm, sign. z druhé strany papíru V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Komárek

    Tulipány u plotu

    Položka č.: 33

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 17:06

    dřevoryt, 25,7 x 15,2 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě veže

    Položka č.: 34

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 17:05

    dřevoryt, 15,5 x 10,8 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Okýnko

    Položka č.: 38

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 17:01

    dřevoryt, 21 x 15 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce a dvě vázy

    Položka č.: 921

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:04

    suchá jehla, 28,5 x 39 cm, sign. DU V. Komárek, č. 20/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.050 CZK (39 €)

  • Vladimír Komárek

    Smutná loď

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    tempera, papír, 1965, 50 x 36,5 cm, sign. DU V. Komárek 1965, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

  • Vladimír Komárek

    Malíři Vladimíru Komárkovi

    Položka č.: 1058

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 10:59

    bibliofilie, 9x sign. a 1x nesign. (v tiráži) dřevoryt Vl. Komárek, bez nakl. údajů, 1980, nečíslováný ex., soubor básní a dopisů, volné listy v obálce, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vladimír Komárek

    Gratulantům

    Položka č.: 965

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:26

    bibliofilie, 3x sign. lept V. Komárek, vyd. L. Loubal a J. Mauler k 55. narozeninám V. Komárka, Nedvěží, 1983, ex. 23/80, ruční papír, volné listy, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvanáct příběhů ze starého zákona

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (252 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:03

    bibliofilie, 32 x 21 cm, jednotlivé grafiky signovány, 24/100, Vladimír Komárek vytvořil dvanáct suchých jehel na texty, které vybral a uspořádal Jiří Polma, vydal Vladimír Beneš v nakladatelství Bonaventura v Praze jako čtrnáctý svazek bibliofilské edice EVA, text v češtině, němčině, angličtině a f…

    Aktuální cena: 6.800 CZK (252 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    J. Seifert: Deštník z Piccadilly

    Položka č.: 691

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    kniha, podpis s kresbičkou na patitulu a ilustrace V. Komárek, podpis autora na druhém patitulu, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1981, pův. clpl. vazba, 186s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vladimír Komárek

    K.H. Mácha: Máj

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (215 €)

    bibliofilie, sedmi signovanými suchými jehlami vyzdobil V. Komárek (20,5 x 22cm), vyd. PNP a Spolek českých bibliofilů, Praha, 1981, 170 výtisků na ručním velkolosínském papíru, suché jehly vytiskl J. Mauler, graf. úprava L. Rusek, volné listy v pův. obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák…

    Aktuální cena: 5.800 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Ecce Homo

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    bibliofilie, 10x sign. akvatinta V. Komárek, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1974, ex. 81/100, Edice Biblos, sv. 3, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 6.700 CZK (249 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu