• Jan Zrzavý

    Dalibor Plichta: Realist der Inneren sicht. Der Maler Jan Zrzavý

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00

    kniha, podpis a věnování Jan Zrzavý, vydala Artia, Praha 1958, německy, 40 s. + 63 obr., clpl. vazba se zl. reliéfem s obálkou, velmi dobrý stav knihy, obálka na hřbetu lehce poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jan Zrzavý

    Fotografie + vizitka

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    propiska, papír, podepsaná fotografie Jana Zrzavého, kartička s podpisem a vizitka s pražskou a francouzskou adresou, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mán…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jan Zrzavý

    Fotografie + vizitka

    Položka č.: 310

  • Jan Zrzavý

    Fotografie + vizitka

    Položka č.: 311

  • Jan Zrzavý

    Fotografie + vizitka

    Položka č.: 312

    propiska, papír, fotografie Jana Zrzavého, kartička s podpisem a vizitka s pražskou a francouzskou adresou, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG …

  • Svatopluk Sova

    (1913-1984)

    Fotografie Jana Zrzavého v ateliéru

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    fotografie, 20,4 x 20,3 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Svatopluk Sova

    (1913-1984)

    Fotografie J. Zrzavého v hotelu Splendid v Benátkách

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    fotografie, 24,2 x 18 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Svatopluk Sova

    (1913-1984)

    Položka č.: 315

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Svatopluk Sova

    (1913-1984)

    Položka č.: 316

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Portrét Jana Zrzavého

    Položka č.: 317

    tuš, papír, 8,8 x 7,1 cm, vzadu kresbička tužkou a přípis kresba V.H. Brunera, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Zrzavý

    Exlibris Ing. Zdeněk Zrzavý

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 9,5 x 5,5 cm, monogr. PD J.Z., vzácně se vyskytující exlibris, které Jan Zrzavý vytvořil pro svého bratra Ing. Zdeňka Zrzavého majitele elektrárny v Okrouhlici a Jihlavě, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, čle…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie vojenské uniformy

    Položka č.: 319

    tužka, pastelky, papír, 13,7 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie Exlibris MUDr. J. Pitter

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    tužka, papír, 21,3 x 14,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jan Zrzavý

    Cti otce svého a matku svou

    Položka č.: 321

    tužka, papír, 21 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie vojenské uniformy

    Položka č.: 322

    tužka, papír, 19,7 x 14,9 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie ptáčka

    Položka č.: 323

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    tuš, papír, 22 x 17 cm, přípravné studie k obálce pro básnickou sbírku J. Wolkra: Host do domu, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie mužského aktu

    Položka č.: 324

    tužka, papír, 13 x 6 cm, monogr. PD J.Z., Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie medajlonků

    Položka č.: 325

    tužka, papír, 10 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie k poslední večeři

    Položka č.: 326

    tužka, papír, 9 x 13,5 cm, monogr. PD J.Z., Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Cti otce svého a matku svou

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    tužka, papír, 21 x 15 cm, monogr. PD J.Z., součástí dopis Janu Zrzavému se studií ornamentu, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie lebek, obličejů a písma

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    tužka, papír, 20 x 22 cm, sign. PD Jan Zrzavý, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie budovy

    Položka č.: 329

    tužka, papír, 20 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie k obrazu Benátky s popisem

    Položka č.: 330

    tužka, papír, 11,3 x 16,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Vladimír Pechar

    (1931-2020)

    Portét Jana Zrzavého

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    litografie, 1975, 15 x 10 cm, sign. PD a věnování V. Pechar 1975, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Zrzavý

    Pozvánka na výstavu Hlinecko 1977

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    tisk, papír, 1977, 11 x 33 cm, sign. uprostřed Jan Zrzavý, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Zrzavý

    Seznam

    Položka č.: 333

    tisk, papír, 33 x 21,5 cm, na psacím stroji psaný seznam obrazů s vlastnoručním přípisem, přeložený, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké be…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Zrzavý

    Obálka

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    tisk, tuš, papír, 10 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Antonín František Stehlík

    (1921-1989)

    Pohled

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    tisk, propiska, papír, 10,5 x 15 cm, srdečné pozdravy od přátel J. Zrzavého, Antikvariát Ostrovní, žák Otakara Nejedlého a F. Šindeláře

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Zrzavý

    Zápisník z let 1917 - 1918

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    sešit, malířovy myšlenky, postřehy i drobné kresby, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

  • Jan Zrzavý

    Moje poslední vůle

    Položka č.: 337

    tužka, papír, 1953, 21 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar