Jan Zrzavý

  • Jan Zrzavý

    O. Štorch-Marien: Modrý kolibřík

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 15:00

    kniha, frontispis, návrh ob. a nakladatel. značka Jan Zrzavý, úprava V.H. Brunner, tisk Kryl a Scotti, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1923, ed. Aventinum,orig. brož, 63s., ex. 549, dobrý stav, na hřbetu drobně poškozené a lehce ohnuté desky,, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukro…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Zrzavý

    Jaroslav Seifert: Zpěvy o Praze (s podpisem Jana Zrzavého)

    Položka č.: 450

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    kniha, 1968/1969, 24,5 x 17,5 cm, signováno na předsádce (s věnováním) na památku Jan Zrzavý Praha, 30. X. 69, kniha Seifertovy poezie s kresbami Jana Zrzavého, vydal Československý spisovatel v Praze roku 1968, 192 stran, Antikvariát Dlážděná, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, p…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Zrzavý

    Jan Zrzavý 1906 - 1940

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    bibliofilie, 30,5 x 22 cm, sign. litografie, ob. s bar. litografií, podpis na titl. listě J. Zrzavý, vyd. Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha, 1941, nákl. 1000 výtisků, clpl. vazba s obálkou, 309s., lehce natržená obálka v horní části, jméno vlastníka knihy, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážd…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Jan Zrzavý

    Benátský motiv (Sloup sv. Marka)

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:00

    litografie, 19,3 x 25,7 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, č. 138/200, Jan Zrzavý je českým významným představitelem avantgardy nastupující začátkem 20. století. Jeho specifický magický výtvarný projev, kterým reflektoval své vnitřní představy se stal nepřehlédnutelným. Své obrazy často obohacoval o suge…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Odhadní cena: 60 000 - 90 000 CZK

  • Jan Zrzavý

    Akt dívky

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    tužka, papír, 19 x 14,6 cm, monogr. LN J. Z., Antikvariát Dlážděná, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 250639

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:05

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Zrzavý

    Maska

    Položka č.: 250640

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:06

    ocelorytina, 7,5 x 5 cm, rám, vyryl Josef Herčík, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)