Jan Zrzavý

  • Jan Zrzavý

    Pod Kinskou zahradou

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2024 15:00

    tužka, papír, 29 x 19,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Jan Zrzavý je českým významným představitelem avantgardy nastupující začátkem 20. století. Jeho specifický magický výtvarný projev, kterým reflektoval své vnitřní představy, se stal nepřehlédnutelným. Své obrazy často obohacoval o sugestivní symb…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)

  • Jan Zrzavý

    Ověnčená hlava

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    litografie, 35 x 26,5 cm, sign. PD Zrzavý Jan, rám, č. 37/100, list z II. alba vydaného Galerií Platýz v Praze k poctě A. Senefeldera r. 1973 v nákladu 100 výtisků. Jan Zrzavý je českým významným představitelem avantgardy nastupující začátkem 20. století. Jeho specifický magický výtvarný projev, kte…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)