Jiří Rada
(1929-2011)
Tání (z cyklu Probuzená krajina)
No.: 729Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 65 x 70 cm, rám
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
(1929-2011)
olej, plátno, 65 x 70 cm, rám