Cyril Bouda
Cyril Bouda
Jos. Hora: Máchovské variace
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 09:24
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Cyril Bouda
Ivan Goll: Nový Orfeus
Položka č.: 877Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 09:35
kniha, 14x9 cm, podpis v titulu, kresba a úprava Cyril Bouda, vydal A. Srdce, Praha 1921, ex. 499/500, brož., 27 s., desky zašlé , Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Cyril Bouda
Růžena Autengrubrová: Růžová zahrádka nejmenší
Položka č.: 903Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 10:01
bibliofilie, sign. lept ve frontispise a grafická úprava C. Bouda, vydala jako soukromý tisk autorka, Praha 1930, nestr., brož., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Cyril Bouda
M. Tyrš: Náš úkol, směr a cíl
Položka č.: 905Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 10:03
bibliofilie, sign. orig. dřevoryt ve frontispisu, viněta v titulu a úprava C.Bouda, studie a podpis L. Jandásek, vydavatelovo věnování a s podpisem v tiráži, tisk Kryl a Scotti, soukromým tiskem vydal Václav Janda, Nymburk 1931, pův. brož s přebalem, ex. 60/300, 32 s., velmi dobrý stav , Antikvar…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Cyril Bouda
K. Leger: Z kolínských básní Karla Legra
Položka č.: 922Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 10:20
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Cyril Bouda
Julius Zeyer: Tři legendy o krucifixu
Položka č.: 959Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 10:57
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Cyril Bouda
Karel Bednář: Pamět bojovníků
Položka č.: 1104Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 13:22
bibliofilie, podpis K. Bednář, podpis, obálka a 3 litografie C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1947, 3300 výtisků, 50 s., plpl. vazba s obálkou, obálka zašpiněná, na hřbetu skvrna, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Cyril Bouda
Jaromír John: Knoflík
Položka č.: 1130Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 13:48
sešit, podpis ve frontispisu a ilustrace C. Bouda, úprava V. Ambrosivydalo Dědictví Komenského, Praha 1932, 19 s., brož., vybledlá obálka, lehce poškozený hřbet, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Cyril Bouda
Fráňa Velkoborský: Sníh na horách
Položka č.: 436Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Cyril Bouda
F. Langer: Pražské legendy
Položka č.: 405Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
tuš, kniha, 24,5 x 17 cm, orig. kresba C. Bouda, podpis, r. 1963 vyd. SNDK, Praha, 1956, pův. clpl. vazba s obálkou, 99s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Cyril Bouda
K. Čapek: Povídky z jedné a z druhé kapsy
Položka č.: 469Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
kniha, podpis s věnováním na titulním listu, obálka, vazba a ilustrace C. Bouda, oboustranná kniha, vydal Československý spisovatel, Praha 1978, celopl. vazba s ob., 167 +153s., velmi dobrý stav, obálka lehce opotřebená, mírně zkosená vazba, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Cyril Bouda
Milá sedmi loupežníků
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 3x orig. sign. lept, úprava a vazba C. Bouda, podpis v titulu Viktor Dyk, tisk M. Pegrassi, vázal Ant. Tvrdý, vydal Fr. Topič, Praha 1927, celokož. vazba se zlac. reliéfem a ořízkou, 48s., 500 ex. , ruční papír Roeder, původní ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žá…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Cyril Bouda
Milá sedmi loupežníků
Položka č.: 787Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, sign. mědiryt ve frontispisu, viněta na titulu a příloha mědirytem, obálka, úprava C. Bouda, tisk M. Pegrassi, vydal Spolek českých bibliofilů ve spolupráci s Československým spisovatelem, Praha 1955, volné listy v deskách,49 s., ex. 84/300, ruční maršovský papír,velmi dobrý stav, Antik…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Cyril Bouda
Fr. Langer: Pražské legendy
Položka č.: 468Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
kniha, perová kresba vodníka na patitulu, obálka, vazba a ilustrace C. Bouda, vydal Albatros, Praha 1970, celopl. vazba s ob., 99s., velmi dobrý stav, obálka lehce opotřebená, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Cyril Bouda
Fr. Kožík: Bolestný a hrdinský život J.A. Komenského
Položka č.: 467Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
kniha, podpis na frontispisu, obálka, vazba a ilustrace C. Bouda, sign. exlibris lept L. J. Kašpar, vydalo SPN, Praha 1958, celopl. vazba s ob., 155s., velmi dobrý stav, obálka lehce opotřebená, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Cyril Bouda
Konstantin Paustovskij: Noční dostavník
Položka č.: 769Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
bibliofilie, 5x litografie a podpis v tiráži C. Bouda, úprava J. Rathouský, překlad Zd. Psůtková, vyd. Mladá fronta, Praha 1977, 6 sv. ed. Blíženci, ex. 279/300, 37 s., volné listy v orig. papír. přebalu, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen …
Cyril Bouda
Sv. Čech: Ve stínu lípy
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, sign. barev. litografie v titulu a 8 barev. litografií v přílohách C. Bouda, úprava M. Kaláb, vydala Topičova edice, Praha 1940, polokož. vazba, 10 listů, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Cyril Bouda
Jan Šnobr: Spirála dní
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Cyril Bouda
A. Branald: Kouzelné zrcadlo - vyprávění o Cyrilu Boudovi
Položka č.: 741Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
bibliofilie, barev. akvarelová kresba s věnováním C. Boudy na patitulu, vyd. NČSVU, Praha 1961, pl. vazba s ob., 137s., velmi dobrý stav, obálka při krajích opotřebená, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Cyril Bouda
Don Giovanni
Položka č.: 706Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
bibliofilie, 16 x 11 cm, 10x sign. mědirytina C. Bouda, vyd. Supraphon, Praha, 1976, ex. 186/200 na ručním papíře z Velkých Losin, úv. pozn. J. Tomeš, volné listy v pův. clkž. pouzdře, zažloutlé okraje listů, jinak dobrý stav , Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar …
Cyril Bouda
Jar. Rašín: Života krajíc
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Bibliofilie, titulní list a 3 dvoustranné pětibarev. litografie a úprava C. Bouda, vydal Karel Zink, Praha 1937, volné listy v pův. obálce, 29 s., papír Holland Pannekoek, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Cyril Bouda
Marie Majerová: Květná neděle
Položka č.: 662Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 4x sign. bar. litografie (z toho 3x na dvoustraně) C. Bouda, vyd. Spolek českých bibliofiů, Praha, 1936, pův. brož s ob., 26s., velmi dobře zachováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Cyril Bouda
Alois Jirásek: Nevolnice
Položka č.: 649Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)