Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Satyr s flétnou pod Pražským hradem

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1974, 22 x 17 cm, sign. DU C. Bouda, pasparta, dole věnování paní Věře Lamarové 1974, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Cyril Bouda

    Jiří Wolker: Balada o nenarozeném dítěti

    Položka č.: 182832

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:02

    7x litografie, 7,5 x 9,5 - 21,5 x 15 cm, vše sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Cyril Bouda

    Láhev se skleničkami

    Položka č.: 250775

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:33

    mědirytina, 5,8 x 7,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Ryby se sítí

    Položka č.: 250780

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:38

    mědirytina, 6 x 12,2 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Růže

    Položka č.: 250781

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:39

    mědirytina, 1944, 10,1 x 3,3 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Hradčany od Baby

    Položka č.: 250783

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:41

    mědirytina, 5,5 x 9 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Košík s broskvemi

    Položka č.: 250784

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:42

    mědirytina, 7,8 x 7 cm, sign. LN C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Jahody

    Položka č.: 250785

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:43

    mědirytina, 7,8 x 9,2 cm, sign. LN C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Fontána

    Položka č.: 250811

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:09

    litografie, 16,1 x 10,7 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Kvarteto

    Položka č.: 249860

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:01

    litografie, 1971, 22,5 x 31 cm, sign. PD C. Bouda, č. 64/66 B, dole věnování paní Věře Lamarové 1971, mírně zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Tulipány

    Položka č.: 250124

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:06

    litografie, 24,5 x17 cm, LD C. Bouda, rám, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Pařížský motiv

    Položka č.: 250125

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:07

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)