Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Tulipány

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:53

    litografie, 24,5 x17 cm, LD C. Bouda, rám, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Pařížský motiv

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:54

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Cyril Bouda

    Kvarteto

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2020 15:00

    litografie, 1971, 22,5 x 31 cm, sign. PD C. Bouda, č. 64/66 B, dole věnování paní Věře Lamarové 1971, mírně zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Orel

    Položka č.: 221855

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:18

    litografie, 9,5 x 8 cm, sign. DU CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 224827

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2020 14:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris - C. Bouda

    Položka č.: 249402

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2020 18:01

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Potopa

    Položka č.: 235406

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 23:38

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Cirkus

    Položka č.: 235408

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 23:40

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Kamenný most (PF 1965 Jaroslav Pergl)

    Položka č.: 242787

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:50

    litografie, 10,3 x 15,8 cm, sign. PD C Bouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Strašidla ( Ex libris Dr. J. Veselý)

    Položka č.: 217636

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 22:46

    zinkografie, 11 x 6,5 cm, značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Hudební motiv

    Položka č.: 217665

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 22:48

    zinkografie, 7,5 x 10,5 cm, PU značeno CBouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 249206

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 22:36

    7 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)