Stanislav Holý

(1943-1998)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Bludiště života

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 64,8 x 48,8 cm, sign. DU Stanislav Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zrcadlo

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    litografie, 59,5 x 43,5 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 27/65, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Ve spěchu vlajem

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 43 x 54 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 14/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Upřímné úsměvy

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    litografie, 59,5 x 44 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 14/40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Den a noc

    Položka č.: 45

    litografie, 1983, 60 x 44 cm, sign. DU Stanislav Holý 83, č. 46/47, v pravém horním rohu natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar