Stanislav Holý

(1943-1998)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Akt ženy

    Položka č.: 224419

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:10

    uhel, papír, 1976, 33,5 x 28,8 cm, monogr. PD SH 76, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Vypravěči vtipů

    Položka č.: 244683

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:28

    litografie, 60 x 44 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 37/40, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)