Jan Gemrot
(1983)
V hlubině
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2013, 27,5 x 50,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2013, rám, č. 105/140
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)