Jan Gemrot

(1983)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Selfcontained

    Položka č.: 244629

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:14

    litografie, 2018, 48 x 37,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2018, 98/117

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)