Vladislav Röhling

(1878-1949)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Olomouc

    No.: 743

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:05

    lept, akvatinta, 31,8 x 28,4 cm, sign. PD V. Röhling, LD značeno, zažloutlý papír, místy skvrny, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 1.200 CZK (50 €)