Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Země

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1976, 20,3 x 13,8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P. XII, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Vzduch

    Položka č.: 22

    lept, 1976, 20 x 13, 8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Voda

    Položka č.: 21

    lept, 1976, 20,3 x 13,5 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    The packed face

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    litografie, 48 x 37 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1982, rám, č. 24/70, místy zažloutlý a lehce zvlněný papír, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ecce homo No. 3

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    litografie, 1994, 48 x 59 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1994, rám, č. 59/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)