Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Who is who

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:20

    litografie, 1991, 71 x 54,4 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1991, č. 61/100, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z naš…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    Svatý Václav

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 12:40

    litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommáge a Marquis de Sade

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    lept, 1970, 35,5 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, rám, 18/65, list z významného grafického souboru Prohibita. Soubor leptů vznikal na přelomu šedesátých a sedmdesátých let a byl poprvé zveřejněn na Světové výstavě v japonské Ósace. Hned poté je státní bezpečnost zabavila. Nebyly od té doby…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall (kolorovaná verze!)

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    bibliofilie s 5 původními lepty, autorem kolorovanými akvarelem, 2011, 33 x 24, 2 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, Jedná se o jeden ze dvou existujících exemplářů, které autor koloroval akvarelem, stojí tedy mimo náklad, nečíslováno. Vydala Daruma Praha 2011, autorem básní je Christos Giannak…

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Misantrop

    Položka č.: 249518

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 18:06

    tisk, plakát, 2003, 83 x 59 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 250856

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)