Massimo Salvadori
L55L7
No.: 115Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori
Current price: 20.000 CZK (834 €)
L55L7