František Emler
(1912-1992)
No.: 460Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:22
dřevoryt, 41,5 x 29,5 cm, sign. UD F. Emler, rám, František Emler byl český malíř, kreslíř, grafik, ilustrátor a scénograf. Studoval na AVU v Praze a později pokračoval ve studiu v Římě a Paříži. Jeho díla jsou součástí sbírek Národní galerie a GHMP. Získal několik prestižních cen v Itálii a Fran…
Current price: 2.200 CZK (92 €)
František Emler
(1912 -1992)
Sedící žena
No.: 165Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1966, 41,5 x 29,3 cm, sign. PD F. Emler 66, rám, č. 43/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.800 CZK (75 €)