Joska Skalník

  • Joska Skalník

    Sedící dáma

    No.: 250716

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 19. 06. 2024 18:46

    litografie, 17,8 x 11 cm, sign. PD Skalník, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)