Alojz Klimo

(1922-2000)

  • Alojz Klimo

    (1922-2000)

    Město

    No.: 56

    Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tempera, sololit, 73 x 61 cm, sign. PD A. Klimo 90, rám, autor patřil k nejprogresivnějším slovenským umělcům od 60. let 20. století. Svým malířským rukopisem vyjadřoval zájem o geometrickou abstrakci a konstruktivismus. V první polovině 60. let se na slovenské umělecké scéně o…

    Current price: 38.000 CZK (1.584 €)