Ludmila Jiřincová
Dívka s listy
Položka č.: 339Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)