Ludmila Jiřincová

(1912-1994)

SEZNAM AUTORŮ

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Loď s vesly

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    kolorovaný lept, 7,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Milenci

    Položka č.: 245774

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:14

    litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Indka

    Položka č.: 245726

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:15

    lept, 4,7 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ryba

    Položka č.: 235975

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:16

    dřevořez, 13 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 3 000 - 4 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Matka

    Položka č.: 243392

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:16

    litografie, 30,5 x 19 cm, , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 243292

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:35

    litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook