Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    litografie, 1962, 14,1 x 13,8 cm, sign. DU L. Jiřincová, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i zah…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Akt s plédem

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 15:04

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:34

    litografie, 15,5 x 9 cm, sign. PD L Jiřincová , č. 78/100, patrné přeložení, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Písně ostrovů a bídy

    Položka č.: 887

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 08:13

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    W. Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 15:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Xenofón: Historie krásné Pantheie

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Fr. Nepil: O třech pocitech nad obrázky Ludmily Jiřincové

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    bibliofilie, sign. lept ve frontispisu L. Jiřincová, vyd. L. Jiřincová, Praha, 1988, 14. svazek edice J, volné listy v ob., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Miloš V. Kratochvíl: Ve stopě rydla

    Položka č.: 335

    bibliofilie, sign. lept ve frontispisu L. Jiřincová, podpis autora na tit. listě, vyd. L. Jiřincová, Praha, 1988, 15. svazek edice J, volné listy v ob., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolk…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ludmila Jiřincová

    J. Seifert: Milostná píseň

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    bibliofilie, 8x litografie L. Jiřincová (7x sign., první ve frontispisu nesignovaná), podpis J. Seiferta na tit. listě, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1953, ex. 541/1000, volné listy v ob., 92s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spol…

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    J. Seifert: Vlaštovky nad řekou

    Položka č.: 366

    bibliofilie, 2x sign. litografie L. Jiřincová, vyd. PNP, Praha, 1962, 500 výtisků, sešit v ob., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohár vzpomínek

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    bibliofilie, 4x sign. litografie a podp. v tiráži L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1982, autorský tisk, celokožená zdobená vazba, ruční papír, 29s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolk…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    W. Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    5x litografie, 1987, 25,5 x 18 cm, vše sign. DU L. Jiřincová, autorský tisk, z anglického originálu přeložila Marie Fantová, pěti litografiemi vyzdobila Ludmila Jiřincová, vydal Supraphon v Praze 1987 jako 48. svazek bibliofilské edice Polyhymnia a jako 142. publikaci v edici Lyry Pragensis, nabízen…

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Ludmila Jiřincová

    William Shakespeare: Sedm sonetů

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Kytička a motýl

    Položka č.: 250257

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:01

    tuš, papír, 13 x 12 cm, sign. LD L. Jiřincová, při spodním okraji poznámky tužkou, při horním okraji zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 250258

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:02

  • Ludmila Jiřincová

    Kachna

    Položka č.: 250259

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:03

    tuš, papír, 12 x 13 cm, sign. LD L. Jiřincová, při okrajích papír zašpiněn, při spodním okraji poznámky autorky, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Peříčko

    Položka č.: 250260

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:04

    tuš, papír, 10 x 12 cm, sign. LD L. Jiřincová, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    Položka č.: 248898

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 22:34

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 244351

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Potemnělý les (Ex libris VG)

    Položka č.: 238381

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:55

    lept, 10,5 x 8 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Překvapení

    Položka č.: 249526

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 17:02

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu odérky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 239642

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:20

  • Ludmila Jiřincová

    Malované kvítí (Výbor lidové poezie)

    Položka č.: 229655

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:38

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ludmila Jiřincová

    J. Pilař: Růže pro Jana Nerudu

    Položka č.: 229656

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:39

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 229657

    Vyvolávací cena: 330 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:40

    Aktuální cena: 330 CZK (14 €)

  • Ludmila Jiřincová

    L. Kasalická: Živý třpyt

    Položka č.: 229658

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:41

    kniha, podpis s věnováním a ilustrace L. Jiřincová, vydal L. Mazáč, Praha 1944, brož., 407s., stav velmi dobrý, nerozřezáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    J. Pilař: Dvojí křídla

    Položka č.: 229659

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    J. Seifert: Maminka

    Položka č.: 229661

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 14:43

    kniha, podpis, věnování a ilustrace L. Jiřincová, vydal Československý spisovatel, Praha 1986, pl. s ob., 200s., stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)