Jitka Hilská
Přeslička
No.: 304Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Jitka Hilská
Rozkvetlá mez
No.: 303Auction price: 8.000 CZK (334 €)
olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 8.000 CZK (334 €)