Jitka Hilská

  • Jitka Hilská

    Přeslička

    No.: 304

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

  • Jitka Hilská

    Rozkvetlá mez

    No.: 303

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny

    Current price: 8.000 CZK (334 €)