Salvador Dalí
(1904-1989)
Hommage á Meissonier
Položka č.: 745Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 15:00
bibliofilie, 4x barev. litografie a obálka S. Dalí, katalog výstavy, vydal Hotel Meurice, Praha 1967, obálka na hřbetu poškozená, při okrajích odřená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)