Jiří Rada

(1929-2011)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Tání (z cyklu Probuzená krajina)

    No.: 729

    Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:51

    olej, plátno, 65 x 70 cm, rám

    Current price: 39.000 CZK (1.625 €)