Zuzana Oberthorová - Popelková
Kytice ve džbánu
No.: 695Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:17
litografie, 1980, 42,1 x 31,7 cm, sign. DU Z. Obrthorová 80, 109/120, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Jitřní čas
No.: 246262Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:37
litografie, 1991, 20 x 19 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, 39/70, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)