František Xaver Naske

(1884-1959)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Vrba

    No.: 274

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 1948, 33,5 x 24 cm, sign. PD FNaske, rám, vzadu věnování: Váženému panu Halouzkovi s díky věnuje FNaske, leden 1948, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV

    Current price: 1.500 CZK (63 €)