Sarajevo
No.: 669Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:51
olej, plátno, 2002, 29 x 59 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Šmudla
No.: 668Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:50
Il ponte sulla Drina
No.: 667Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:49
akvarel, papír, 2002, 29 x 43,5 cm, sign. LD, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Sarajevo III
No.: 666Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:48
olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Sarajevo II
No.: 665Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:47
olej, plátno, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Sarajevo I
No.: 664Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:46
olej, papír, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Židle
No.: 663Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:45
hlubotisk, 55 x 72 cm, sign. PD Alt 93, č. 15/21, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
PF 2002
No.: 662Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:44
měkký kryt, 2001, 12,7 x 8 cm, sign. DU
Current price: 400 CZK (17 €)
Znak II
No.: 661Auction price: 320 CZK (14 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:43
lept, 33 x 33 cm, sign. PD, E. A.
Current price: 320 CZK (14 €)
Znak
No.: 660Auction price: 320 CZK (14 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:42
Current price: 320 CZK (14 €)
U kostela
No.: 659Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:41
Current price: 50 CZK (3 €)
Lubomír Netušil
Egypt
No.: 658Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:40
lept, vernis mou, mezzotinta, 2013, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD Netušil 13, 25/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Lubomír Netušil
Atol
No.: 657Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:39
akvatinta, 17,9 x 14,9 cm, sign. PD Netušil 2002, autorské věnování na zadní straně, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Lubomír Netušil
Publii Ovidlii Nasonis
No.: 656Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:38
lept, 1986, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD Netušil 86, 36/90, LU vodotiskové razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Netal
(1880-1952)
Cesta
No.: 655Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:37
olej, karton, 20 x 25,5 cm, sign. PD J. Netal, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
No.: 654Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:36
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Karel Nepraš
(1932-2002)
No.: 653Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:35
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Lauda, member of The Umelecka beseda
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Josef Nastoupil
(1888-1959)
Praha Karlov
No.: 652Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:34
olej, plátno, 1943, 70,5 x 81 cm, sign. PD Nastoupil 1943, rám, mírně zašpiněná malba, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Královna (Růžena Nasková)
No.: 651Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:33
tuš, papír, 29,8 x 22 cm, monogr. PD FN, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV
Rudolf František Najman
(1892-?)
Květina
No.: 650Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:32
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Jiří Načeradský
Zděšení
No.: 649Auction price: 2.900 CZK (121 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:31
litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Jiří Načeradský
Tělocvik
No.: 648Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:30
tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Fritz Müller
Kovárna
No.: 647Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:29
akvarel, papír, 41 x 50 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Fritz Müller
Mořský břeh
No.: 646Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:28
akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Pavel Mühlbauer
Letní světlo II
No.: 645Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, sololit, 2005, 60 x 41 cm, sign. PD Mühlbauer 05, rám, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Mose
Surrealistický motiv
No.: 644Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:26
serigrafie, 1980, 43 x 41 cm, sign. PD Mose, č. 54/200, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Norval Morrisseau
(1932-2007)
Treat Mother
No.: 643Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:25
serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Ivan Mládek
Tenis
No.: 642Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:24
signovaný plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, sign. LD I. Mládek a PD J. Mysliveček, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Ivan Mládek
Vlak
No.: 641Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:23
Current price: 300 CZK (13 €)
Ivan Mládek
Fotbal
No.: 640Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:22
Current price: 300 CZK (13 €)