Václav Rožánek

(1913-1994)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    No.: 748

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:10

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 28 x 19,5 cm, sign. DU Rožánek, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrý stolek s lahví

    No.: 749

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:11

    kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír, 19,5 x 28 cm, sign. PD Rožánek, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla