Joan Miró

(1893-1983)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce I

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:16

    litografie, 19,7 x 39,6 cm, značeno DU Miró, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litografía original IX

    Položka č.: 635

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:17

    litografie, 33,2 x 51 cm, uprostřed přeloženo, stopy po vazbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litografía original IV

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:18

    litografie, 33,5 x 25,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:19

    litografie, 1975, 31,5 x 49,4 cm, rám, uprostřed přeloženo, na rámu drobné oděrky, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Rétrospective Miró

    Položka č.: 638

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:20

    litografie, 1968, 74 x 51,5 cm, tiskl Mourlot, k výstavě v Fondation Maeght, Saint - Paul, 1968, uvedeno v soupise díla Juan Miró Lithographe III (1964 - 1969), č. 502, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)