Joan Miró

(1893-1983)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Rétrospective Miró

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derrière le Miroir

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245404

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:18

    litografie, 1977, 32,5 x 24,8 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original IV, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245406

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:19

    litografie, 1977, 32 x 25 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original I, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245407

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:20

    litografie, 30,5 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata II Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245411

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:24

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245412

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:25

    litografie, 31 x 47 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata VI Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245413

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:26

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245414

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:27

    litografie, 31 x 48 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata IX Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny