Micl
(1969)
Polozvíře na pláži
No.: 629Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:11
litografie , 2018, 25,5 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, rám, č. 3/8, práce brněnského rodáka Michala Novotného, tvořícího pod pseudonymem Micl, na zadní straně razítko Galerie Milada, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
MICL
(1969)
Collision
No.: 281992Auction price: 34.000 CZK (1.417 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:59
oil, canvas, 2017, 90 x 135 cm, sign. lower/right MICL 17
Current price: 34.000 CZK (1.417 €)
Estimate: 50 000 - 70 000 CZK